medyauzmani.com

Zonguldak’ta evinde ölü bulunan kadınla selfie çeken kişi serbest bırakıldı


Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde 3 gün önce evinde ölü bulunan kadının cesedi Adli Tıp Kurumu’na gönderilirken, kazadan önce yanında bulunan genç kadının kendisine ait fotoğrafı paylaştığı ortaya çıktı. sosyal medya hesabından bir cansızla çektirdi.


ben

Zonguldak’ta evinde ölü bulunan kadınla fotoğrafı çekilen kişinin akli dengesinin yerinde olmadığı belirlendi.

14 Mayıs gecesi saat 12 sıralarında Alaplı Konak İş Merkezi’nde meydana gelen olayda, kendisinden bir haber alamayan 53 yaşındaki Filiz K’nin arkadaşları durumu polis ekiplerine bildirdi.

Başsavcılığın izniyle kadına ulaşamayan ekipler, kadının AVM’de ev olarak kullandığı daireye girdi. Yapılan incelemede Feliz K.’nin olduğu öğrenildi. o öldü.

çocuklar Ereğli Devlet Hastanesi’nde yapılan otopside sonuç bulunamadı.

Birlikte eve gittiler ve o uyuduğunu düşündüğünü ve fotoğraf çektiğini söyledi.

Bu sırada Alaplı Asayiş Şube Müdürlüğü Asayiş Şube ekipleri, binanın güvenlik kamerası görüntülerini inceleyerek Filiz K.’nin MCY ile birlikte asansöre bindiğini belirledi. Otopside herhangi bir sonuç çıkmayınca Velez K.’nin cenazesi Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Sorgulanan MCY, kazadan önce eve gittiklerini, sabaha kadar alkol içtiklerini ve uyuduklarını söyledi. Ancak MCY’nin cansız bedenle çektiği fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşmasının ardından sorgulaması devam etti.

MCY, Phyllis K. Uyuyordu, evden çıktığını söyledi.

Ceza ehliyetinin yeterli olmadığını öğrendi

Sosyal İşler ve Çalışma Bakanlığı’nın ceza ehliyetinin yeterli olmadığı ve geçtiğimiz ay ailesi tarafından vasi atandığı öğrenildi.

MCY sorgulandıktan sonra serbest bırakılırken, Phyllis K’nin kesin ölüm sebebi netleşecek. Adli tıp sonuçlarına göre.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın