https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Anasayfa » Haber » Yeni IKEA Lambader, Sonos Hoparlörü Olarak İki Katına Çıkıyor – İnceleme Geek

Yeni IKEA Lambader, Sonos Hoparlörü Olarak İki Katına Çıkıyor – İnceleme Geek

Işıkları kapatın ve müziği açın.

IKEA hoparlörleri ve Sonos lambası.
ikea

Sonos ile işbirliği içinde üretilen IKEA Symfonisk lambalı hoparlör, benzeri olmayan, türünün tek örneği bir akıllı ev ürünüdür. İlk model 2019’da piyasaya sürüldü, ancak bugün IKEA herhangi bir alanı aydınlatırken aynı zamanda mükemmel ses sunmak için tasarlanmış yeni bir zemin lambasını duyurdu.

260 dolarla bu, IKEA ve Sonos arasındaki en büyük ve en pahalı işbirliği, ancak kesinlikle iyi görünüyor. Lamba/hoparlör kombinasyonu Ocak ayından itibaren satışa sunulacak.

IKEA Symfonisk’in hoparlör serisi nihayet geçen yılın sonunda yeni bir tasarıma kavuştu ve masa lambaları şık, neredeyse modern bir görünüme kavuştu. Ama şimdi evinizdeki herhangi bir odayı aydınlatmak için tasarlanmış daha da büyük bir ürünümüz var.


Sonos lambalı hoparlör IKEA.
ikea

IKEA, ikinci nesil masa lambasıyla aynı Sonos hoparlörünü kullanıyor gibi görünüyor ve Sonos’taki diğer her şey gibi akıllı bir hoparlör değil. Bu, işlevsellik yerleşik olmadığı için eşleştirmek için yine de bir Alexa veya Google Home akıllı cihazına ihtiyacınız olacağı anlamına gelir.

Bununla birlikte, IKEA, devrilmesini önlemek için sağlam, ağır bir tabana ve tripod tasarımına sahip güzel bir zemin lambası tasarladı. Şirket daha sonra yukarıda resmedilen bambu gölgelikleri tercih etmeyenler için isteğe bağlı abajur yükseltmeleri sunuyor.

İşte IKEA, İsveç Ürün Yelpazesi Tasarım Başkanı Stjepan Begic:

“wİnsanların ışığı ve sesi nasıl organize etmek istedikleri hakkında çok şey öğrendik. Ayrıca birçok insanın bunlardan birkaçına sahip olmak istediğini de biliyoruz. Odanın farklı seviyelerinde ve bölümlerindeki ışık kaynaklarıDoğru atmosferi yaratın. Yeterince almakta zorluk Lambayı yerleştirmek için bir masa alanı bizi zemin lambasını yaratmaya yöneltti.”


IKEA’nın Symfonisk hoparlörleri, mevcut tüm Sonos ışıkları ve hoparlörleriyle çalışır. Bu kurulumla, Sonos hoparlörü veya subwoofer’ı olan kişiler ev sinema sistemlerini kolayca yükseltebilir ve arka hoparlörler ve aydınlatma ekleyebilir.

IKEA Sonos Symfonisk serisindeki bu son ürün, Ocak ayı sonunda IKEA mağazalarında ve çevrimiçi olarak satışa sunulacak.

Engadget aracılığıyla

kaynak bağlantı

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın