medyauzmani.com

Yan uzmanlık eğitimi giriş sınavı belgeleri 2013

bahçeTıpta Yan Dal Eğitimi Giriş Sınavı 2013 (2013-YDUS): Sınav giriş belgelerini edinin

Tıpta Yan Dal Eğitimi Giriş Sınavı 2013 (2013-YDUS), 9 Kasım 2013 Sınava başvuran adayların işe alım işlemleri tamamlandığı gün sınav için oturacakları binada/odalarda yapılacaktır.

Adaylar sınava nerede gireceklerini açıkladı Sınav giriş belgeleri TC kimlik numaraları ve aday şifreleri ile 30 Ekim 2013 zaman geldi 16.00 ve ÖSYM tarafındanhttps://ais.osym.gov.tr İnternetten alınacaktır. Belgede adayın sınava gireceği merkez, bina ve salon ile ilgili bilgiler ve adayın fotoğrafı yer alacaktır. Belgede adayın bir fotoğrafı olmalıdır. Adaylar bu belgelerin çıktısını alırken belge üzerinde fotoğraf olmasına özen göstermelidir. Adayların bu belgelerin internetten alacakları renkli veya siyah beyaz çıktılarını sınav günü yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Belgenin ön ve arka yüzünde ÖSYM tarafından belirtilen bilgiler dışında herhangi bir yazı, resim, etiket vb. Olmamalı. Her iki sınav oturumuna da katılacak adayların, iki sınav dönemi için ayrı ayrı sınav giriş belgelerini almaları gerekmektedir.ilgili oturum içinSınav giriş belgesiYanında (görünür fotoğraf) olmayan adaylar sınava alınmayacaktır.

Adayların sınava girecekleri binayı sınav gününden önce görmeleri faydalı olacaktır. Adaylar için sınav giriş belgesi gönderilmeyecek.

Adayların sınava girmeleri için Sınav giriş belgesinden Kimlik belgelerinizin diğer onaylı kopyalarını getirmelisiniz. Zorunlu askerlik hizmetini yapanlar ve harbiyeliler için nüfus cüzdanı, pasaport ve askerlik kimlik belgesi (bu özel durum erler için geçerli değildir), Türk vatandaşlığından izinli olarak ayrılanlar ve yasal mirasçıları için özel pembe/mavi kartlı kimlik belgesi dikkate alındı. Bunların dışında ehliyet, mesleki kimlik kartları vb. Diğer tüm belgeler giriş sınavı için geçerli belge olarak kabul edilmeyecektir. Kimlik kartında soğuk kaşe, adayın güncel fotoğrafı ve TC kimlik numarası bulunmalı ve pasaportun geçerliliği geçerli olmalıdır. Soğuk kaşesiz kimlik kartları, yeni fotoğraf veya TC kimlik numarası ve süresi dolmuş pasaportlar kabul edilmeyecektir. Bu belgeleri eksiksiz olarak yanında bulundurmayan aday, mazereti ne olursa olsun sınava alınmayacaktır; Test yapılsa dahi geçersiz sayılacaktır.

Kimlik kartı olmayan veya kimlik kartında TC kimlik numarası, kaşe veya fotoğraf bulunmayan adayların sınava girme hakkını kaybetmemek için sınav kurallarına uygun olarak kimlik belgelerini alarak sınava girmeleri gerekmektedir. kimlik belgelerinden dolayı muayene edilmeleri ve mağdur edilmemeleri.

Bilgi / Uyarı
Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi ve kişiyi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Web adresimiz ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir. İçerikler otomatik yüklenmektedir.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın