medyauzmani.com

Yakın gelecekte iki genç kızı hayattan kaçıran sürücü hakim karşısına çıktı


İki üniversiteli kızı alkolden 180 kilometre vurduktan sonra hayattan kaçıran trafik canavarının, kaza olmadan önce hızlı aramayı filme alıp arkadaşına fırlattığı ortaya çıktı.

Geçen Mayıs ayında Uşak’ta sarhoş bir sürücü kaza yaparak iki üniversite öğrencisini öldürdü. Hong Kong Bugün Uşak 1. Ağır Ceza Mahkemesi’ndeki davaya bakmak üzere hakim karşısına çıktı.

İHA Derneği’nin haberine göre, tutuklu sanık H.

Bir bira içtikten sonra ayrıldım.

Kaza günü pazardan biraz bira alıp içtiğini, eve gittiğini ve teyzesinin yanına gitmek için tekrar yola çıktığını anlattı.

Yakın gelecekte iki genç kızı Yargıç #1'in önünde hayattan kaçıran sürücü

Işıkta duracak kadar yavaşladım.

dedi. K. Hueserpark yakınlarında 180 km’de giderken fotoğraf çektiğini söyleyen , ardından telefonunu bir kenara bırakıp bir daha bakmadı. “Kuzey Çevre Yolu’ndaki ışıklarda duracak kadar yavaşladım. Işık kırmızıdan yeşile döndü. Ardından hızımı 110 veya 120 km’ye sabitledim. dedi.

“Fren yaptım ve sağa manevra yaptım”

Kazanın meydana geldiği bölgeye ulaştığında elektrik kesintisi fark ettiğini söyleyen H. “Yaya olduğunu anladım. Fren yapıp sağa manevra yaptım. Sonra kaza oldu. Gözlerimi açtığımda hastanedeydim. Kaza için çok üzgünüm. Ailelerinden özür dilerim.” dedi.

Sode Erer’in gözyaşlarına hakim olamayan annesi Sivtab Balkanji, kızının rüya gördüğünü, karaciğerinin yandığını söyleyerek HK hastalığının en ağır şekilde yargılanmasını istedi.

Yakın gelecekte iki genç kızı Yargıç #2'nin önünde hayattan kaçıran sürücü

Hızlı aramanın bir resmini çekin ve arkadaşına gönderin.

Kaza anında karşı şeritte olduğunu söyleyen tanık BÜ ise. “Arabanın 100-150 metre arkadan yuvarlandığını gördüm, sonra araba benzin istasyonu tabelasına çarptı, arabanın yanına koştum ve yolda cesetler olduğunu fark ettim.

Koşarken yerde arabanın yanında bir telefon olduğunu gördüm ve bakmadan çantama koydum. Araba sürücüsünün yanına geldim. Biraz konuştuktan sonra kimi aramamı istersin diye sordum. Bir avukat arkadaşını aramamı söyledi.

Telefonumu çantamdan çıkarıp ekranını açtığımda son mesajlarını gördüm. Aracın 180 km/s hızla gittiğini gösteren fotoğrafı bu arkadaşına gönderdi. Sonra telefonumla alıp güvenlik güçlerine teslim ettim. dedi.

Tarafların avukatının ardından mütalaasını açıklayan Cumhuriyet Savcısı, sanığın kasti ihmal nedeniyle birden fazla kişinin ölümüne neden olmaktan ve tutukluluğunun devamı nedeniyle cezalandırılmasını istedi.

Avukatların mütalaa için ek süre talep etmesi üzerine mahkeme, sanığın tutukluluk halinin devamına ve duruşmanın ertelenmesine karar verdi.

3 numaralı yargıç önünde yakın gelecekte iki genç kızı hayattan kaçıran sürücü

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın