medyauzmani.com

Vincenzo Montella VAR sistemi hakkında yorum yaptı


Adana Demirspor Teknik Direktörü Vincenzo Montella, Gaziantep maçındaki performanstan memnun olduklarını söyledi. Montella, “Geçen hafta kazanamadığımız için üzgünüz. Son 10 dakikayı daha iyi kullanabilirdik. Buna rağmen kale önünde çok net iki pozisyon var. Genel olarak takımın iradesinden, arzusundan ve oyun tarzından memnunum. Sadece kazanamadığımız için üzgünüm. Kasımpaşa maçına odaklandık. Türkiye Ziraat Kupası maçına da hazırlanıyoruz. Hedefimiz her zaman maç kazanmak. Kupada formayı hak eden ama oynayamayan oyuncularımızla oynayacağız. “Hedefimiz bu” dedi.

Bazen size veya rakibinize karşı kararlar alınabilir.

Vincenzo Montella, VAR’la ilgili yaptığı değerlendirmede bazen hataların olduğunu vurgulayarak, “Bu hafta Gökhan İnler’in dönüşünde çalışmalar devam ediyor. Bugün karar vereceğiz. VAR değerlendirmelerinde yorgun bir sistem gibi görünebilir ama bu tür sorunlar oluyor. sadece VAR değerlendirmelerinde değil tüm liglerde ortaya çıkıyor.Çünkü bazen durumlar çok net olsa da farklı değerlendirilebiliyor bu yüzden bazen size veya rakibinize karşı kararlar alınabiliyor.

Emre Akbaba: Zirvede kalmak istiyoruz

Takımın orta saha oyuncularından Emre Akpapa, “Gaziantep’te deplasmanda kazanmak istiyorduk ama berabere kaldık. Bir sonraki Kasımpaşa maçına da hazırlanıyoruz. Takım formda. Ama onları yenmek ve önde kalmak istiyoruz. ”

Samet Akaiden: İyi iş çıkardık

Defans oyuncusu Samet Akaiden de iyi iş çıkardığını ve tüm maçları kazanmak için çıktığını söyledi.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın