medyauzmani.com

Vakıfbank’ta polis terfi ücreti ne zaman ödenecek ve ne kadar?


Terfi almaya hazırlanan polisler, “Vakıfbank polis terfisi ne zaman gidecek, bunun bedeli nedir?” Sorusunu arama motorlarına yazmaya başladı.

Uzun süredir devam eden polis takviye görüşmeleri sona erdi ve geçtiğimiz günlerde bir açıklama yapıldı.

Açıklamada,Yeni terfi protokolünün süresi 3 yıl olarak belirlendi ve her bireye 27.000 liranın tek seferde, nakden ve eşit olarak kesinti yapılmadan ödenmesine karar verildi.

Yeni protokol 1 Kasım’da yürürlüğe girecek. Ayrıca Vakıfbank ile henüz tamamlanmayan tanıtım protokolleri de iptal edilerek yeni protokole dahil edilecek. Söylendi.

Bunun üzerine polis bir yandan terfi alacakları, araştırma yapacakları zamanı beklemeye başladı.

Tek seferde ve peşin olarak ödenecek promosyona ilişkin olarak, “Vakıfbank polis promosyonu ne zaman ödenecek, ne kadar?” Soru gündemdeydi.

Peki, Vakıfbank’ta polis terfi ücreti ne zaman ödenecek ve ne kadar? İşte cevap…

Polis yükseltmesi ne zaman uyku moduna geçecek?

Polis Maaş Yükseltmesi 1 Kasım 2022 tarihinden itibaren tek seferde ödenecektir.

Vakıfbank'ta polis terfi ücreti ne zaman ödenecek ve ne kadar?  #Bir

Emniyet Genel Müdürlüğü ile Vakıfbank arasında imzalanan yeni banka maaşlarının yükseltilmesine ilişkin protokole göre; Tüm bireylere tek seferde ve hiçbir kesinti yapılmadan eşit olarak 27 bin lira ödenmesine karar verildiğini belirtti.

Emniyet Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, 18 Mart’ta Vakıfbank ile 5 yıllık maaş zammı protokolü imzalandığı ve söz konusu protokol kapsamında memur maaşlarının altı ayda bir artırılarak artırılması gerektiği belirtildi. Tüm bireyleri kapsamak, aylık 300 lira taksit ödemek ve enflasyon karşısında değer kaybetmemek için davaya dikkat çekildi.

2022 yılında memur maaşlarında yaşanan yeni durumla birlikte Vakıfbank ile yaklaşık 3 ay süren görüşmelerin yeniden yapıldığı ve maaş zammı konusunda değerlendirme sürecinin başlatıldığı bildirildi.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın