medyauzmani.com

Türkiye enerji alanında önemli roller oynamaya devam edecek


Almanya’nın uluslararası enerji diplomasisinin devamı niteliğindeki Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Dönems, Twitter hesabından Berlin’deki Türk-Alman Enerji Forumu’na ilişkin bilgileri aktardı.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Almanya Ekonomi ve İklim Koruma Bakanı Robert Habeck, Türk ve Alman CEO’lar ile görüştüklerini kaydeden Erdoğan, Türkiye’nin enerji alanında önemli roller oynamaya devam edeceğini belirtti.

4. Türk-Alman Enerji Forumu çerçevesinde Habik ile verimli bir görüşme gerçekleştirdiklerini belirten Dönmez, Türkiye enerji alanında önemli roller oynamaya devam edecektir. Değerlendirdi.

“Türkiye, Batı ve Doğu’nun enerjisini birleştirmek için işbirliğine hazır”

Dönmez, Türkiye’nin Batı ve Doğu’nun enerjisini bir araya getirmek için işbirliğine hazır olduğunu duyurduklarını ifade etti.

Fatih Dönmez: Türkiye enerji alanında önemli roller oynamaya devam edecek #1

Türkiye fırsatlar ülkesi

Dönmez, Türkiye’nin enerji potansiyelini ve avantajlarını Türk ve Alman CEO’larla paylaştıklarını belirtti. “Türkiye büyüyen ekonomisi, teknolojik altyapısı, hammaddeye kolay erişimi ve lojistik/tedarik avantajları ile dünyaya açılmak isteyen şirketler için büyük fırsatlar sunuyor.” abone.

Fatih Dönmez: Türkiye enerji alanında önemli roller oynamaya devam edecek #2

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın