medyauzmani.com

Tuba Büyüküstün büyüdü! İşte Dünya ve Maya’nın son hali


Onur Seylac’ın kızları Tuba Büyüküstün Toprak ve Maya büyütüldü. Kızlarını basından uzak tutan ancak zaman zaman sosyal medya hesaplarından paylaşan Büyüküstün, bir kare daha paylaştı.

5 Temmuz 1982 İstanbul doğumlu başarılı oyuncu Tuba Büyüküstün, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sahne Dekorasyonu ve Kostüm Tasarımı Bölümü’nden mezun oldu.

Büyüküstün, üniversiteden mezun olduktan sonra yönetmen Tomris Giritlioğlu sayesinde oyunculuğa başladı ve birçok başarılı projede yer aldı.

Kanal D’de Ihlamurlar Altında ile çıkış yapan Tuba Büyüküstün, başarılı projeleri sayesinde Türkiye’nin en sevilen oyuncularından biri haline geldi.

2014 yılında UNICEF Türkiye İyi Niyet Elçisi seçilen Büyüküstün, bu başarılarını annelikle taçlandırdı.

2011 yılında oyuncu Onur Saylak ile evlenen ve ikiz kızları Toprak ve Maya’yı dünyaya getiren oyuncu, 2017 yılında evliliklerini sonlandırdı.

Ayrıldıktan sonra Umut Evergen ile uzun süre ünlenen Tuba Büyüküstün, geride kalan zamanlarını kızlarıyla birlikte geçiriyor.

Şu anda yalnız olduğu bilinen ve zeytin ağaçlarıyla dolup taşan Büyüküstün, iki kızı Toprak ve Maya ile bir fotoğraf paylaştı.

Oyuncu ve kızlarının son halinin paylaştığı bu fotoğraf, sosyal medyanın gündemine başarıyla konu oldu.

Büyümek Toba Toba

Tuba Büyükusten, 10 yaşındaki ikiz kızlarıyla mutlu anlarını 5,9 milyon takipçisi olan Instagram hesabından paylaştı.

Büyüküstün, gözlerden uzak büyüttüğü kızlarıyla sosyal medyada kısa sürede gündem oldu.

Tuba Büyüküstün büyüdü!  İşte Dünya'nın son hali ve Maya #1

Büyüküstün kızları hayranlarından yorum ve beğeni aldı. Kızları, bazı hayranlarını babalarına, bazılarını da başarılı oyunculara benzetti.

Tuba Büyüküstün büyüdü!  İşte Dünya ve Maya #2'nin son hali

Tuba Büyüküstün büyüdü!  İşte Dünya'nın son hali ve Maya No. 3

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın