medyauzmani.com

Son dakika – hava durumu (12-10-2022)


Marmara bölgesinde parçalı bulutlar görülüyor. Sıcaklık 22 ila 23 derece arasında ölçülür. Perşembe günü de benzer bir hava durumu bekleniyor, ancak Kocaeli çevresinde şiddetli yağışlar etkili olabilir.

Ege Bölgesi parçalı bulutlu. İç Ege bölgesinde de bölgesel yağışlar görülmektedir. Sıcaklık sahilde 25 ile 29 derece arasında, iç kısımda ise 22 ile 23 derece arasında değişiyor.

Akdeniz’de gökyüzü güneşli ve parçalı bulutlu. Bölgede sıcaklık 29-31 derece olarak ölçülmektedir. Yağmur Perşembe günü bölgenin doğusuna düşer ve Cuma günü bölgeye yayılır.

İç Anadolu bölgesinde de daha az bulutlu hava var. Bölgedeki en yüksek sıcaklık 22-23 derece olarak ölçülmektedir. Perşembe için de benzer bir tahmin var.

Karadeniz bölgesinde sıcaklık 19-20 derecedir. Hava parçalı bulutlu. Perşembe günü bölge genelinde sağanak yağış bekleniyor. Sıcaklık bazı yerlerde sadece 1-2 derece düşüyor.

Doğu Anadolu bölgesinde hava daha az bulutludur. En yüksek sıcaklık bölgenin kuzey kesimlerinde 18 derece, geceleri ise bazı yerlerde 0 dereceye kadar düşüyor. Kalan şehirlerde en yüksek sıcaklık 22-23 derece.

Güneydoğu Anadolu bölgesinde ise Diyarbakır ve Şanlıurfa’da sıcaklık 30 dereceye kadar yükseldi. Kalan şehirlerde ise sıcaklık 28-29 derecelerde ölçülüyor. Gökyüzü biraz bulutlu ve güneş görülebiliyor.Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın