medyauzmani.com

Son Dakika – Hava Durumu (11-10-2022)


Marmara bölgesinde önümüzdeki üç gün içinde parçalı bulutlu hava görünüyor. Sıcaklık bu dönemde 20 ile 25 derece arasında ölçülür.

Ege bölgesinde parçalı bulutlu bir hava hakim. Sisleme, zaman zaman iç mekanlarda da etkili olacaktır. Sıcaklık iç kesimlerde 22 ila 23 derece arasında ölçülmekte ve kıyıya doğru gidildikçe sıcaklık 28-29 dereceye kadar çıkmaktadır.

Akdeniz’de hava parçalı bulutlu ve güneşli. Bölgede sıcaklık 29-30 derecelerde ölçülürken, Adana’da 32 dereceye kadar çıkıyor.

Sis, İç Anadolu bölgesi genelinde hüküm sürüyor. Bölgedeki en yüksek sıcaklık 22-23 derece olarak ölçülmektedir. Gece 6-7 dereceye düşüyor.

Karadeniz bölgesinde hava çok bulutlu ve yer yer yağmurlu. Bölgede sıcaklık 18-19 derece olarak ölçülmektedir. Çarşamba günü yağmur durur ve sıcaklık 20 dereceye yükselir.

Doğu Anadolu bölgesinin kuzey kesimlerinde hava sisli ve sisli. Bölgenin geri kalanında gökyüzü biraz bulutlu. En yüksek sıcaklık Kars ve Erzurum civarında 17 derece olup, aynı bölgede gece 0 dereceye kadar düşmektedir.

Güneydoğu Anadolu bölgesinde hava biraz bulutlu. Gaziantep ve Şanlıurfa’da sıcaklık 28°C, Diyarbakır’da 29°C ve Mardin’de 26°C’dir.Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın