medyauzmani.com

Serene Serengel’e Saldırı Davasında Para Cezası


Mahkeme, Özbek milli yardımcısını dövdüğü iddia edilen Seren Sirengil’i 2 bin 790 lira adli para cezasına çarptırdı. Serengel, bir yıla kadar hapis cezasıyla yargılanıyordu.

Şarkıcı ve sunucu Serene Serengel, Özbek milletvekili Gulnoza Mamatova’yı dövdüğü için yargılanıyor.

Beykoz 4. Asliye Ceza Mahkemesi’ndeki duruşmaya müdahaleci Gülnuza Mamatova’nın avukatı Ali Cizek katıldı.

Avukat Jezek, sanık Serengel’in kendisine karşı işlenen suçlardan dolayı cezalandırılmasını talep etti.

150 gün adli para cezası

Mahkeme Serengel’i suçladı “küçük yaralanma” Suçundan 150 gün önce adli para cezasına çarptırıldı.

İki taraf arasındaki tartışmayı tam olarak kimin başlattığının tespit edilemediğini sanığın lehine değerlendiren mahkeme, sanığın yargılama sırasındaki davranışlarını da göz önünde bulundurarak cezayı 93 güne indirdi, sosyal ilişkileri masaya yatırıldı. dosya ve cümlenin geleceği üzerindeki etkisi.

Serene Serengel 1 No'lu saldırı davasında para cezasına çarptırıldı

790 bin lira ödeyecek

Mahkeme, sanığı günlük 30 liradan hesaplanan 2 bin 790 lira adli para cezasına çarptırdı ve kararın ertelenmesine karar verdi.

Mahkeme sanığın 5 yıl denetim altında tutulmasına karar verirken, 5 yıl içinde kasten suç işlemediği takdirde davanın düşürülmesine karar verdi.

Serene Serengel, 2 No'lu saldırı davasında para cezasına çarptırıldı

Corona nedeniyle tartışma

Özbek vatandaşı Gülnoza Mamatova’nın avukatı Ali Gizek, Beykoz Cumhuriyet Savcılığı’na başvurarak müvekkilinin yanında hizmetçi olarak çalıştığı Serin Sirengil hakkında suç duyurusunda bulundu.

Serene Serengel, suç duyurusunda, haftalık izin talebinde bulunan Lammatova’ya şunları söyledi: “Yabancılar yüzünden korona oluyoruz, hasta mısın, bize bulaştırdın, kaçıyorsun.” dedi ki, “işten emekli” derken, “Hepimiz Corona’ya gidiyorsun.” İddiaya göre, şu sözlerle saldırdı: saçından tuttu, yere attı ve tekmeledi.

Serene Serengel 3 numaralı saldırı davasında para cezasına çarptırıldı

“Beni ormana götürdü”

Dilekçede ayrıca Mamatova’nın Beykoz ormanına götürüldüğü ve aynı evde yaşayan Serengel ve erkek arkadaşı Mustafa Tohme tarafından tehdit edildiği iddia edildi.

Beykoz Cumhuriyet Savcılığı tarafından hazırlanan iddianamede, Beykoz Adli Şube’de hazırlanan 5 Haziran 2020 tarihli rapora göre müştekinin kafa derisinde kırmızı-mor benekler, kafa derisinde 2 yüzeysel sıyrık olduğu belirtildi. sırt ve müştekinin yaralanması basit bir tıbbi müdahale ile iyileşebilecek şekilde tespit edilmiştir.

Serene Serengel 4 No'lu saldırı davasında para cezasına çarptırıldı

1 yıla kadar hapis

AA haberine göre, iddianamede sanık Serengel, “küçük yaralanma” Suçtan dolayı 4 aydan 1 yıla kadar hapis cezasına çarptırılması istendi.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın