medyauzmani.com

Şehit Yusuf Attaş’ın vasiyeti yerine getirildi


Operasyonların Pençe – Kilit bölgesinde, terör saldırısında yaralanarak şehit olan Piyade Astsubay Çavuş Yusuf Ataş’ın “Lösemili kıza bakın” vasiyeti yerine getirildi.

Hastaneye kaldırıldığı hastanede, Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde teröristler tarafından açılan taciz ateşi sonucu ağır yaralanan Elazığ Piyade Astsubay Çavuş Yusef Ataş, bir süre önce emekliye ayrıldı. arkadaşlarına irade, “Ölürsen, sen ya da kendin iyisin, lösemili bir kıza bak. Tüm masraflarını karşıla. Okulunu ve her şeyini öde.” Sözleri izleyenleri duygulandırdı ve bağışlar LÖSEV’e aktı.

“Seni yaşatacağız”

LÖSEV, Ataş’ın vasiyetinde de duyuruldu, Yüreğinde lösemili çocuklarımızı taşıyan ve vatan için şehitlik mertebesine yükselen Muhammed Yusuf Ataş’ın vasiyetini tereddütsüz yerine getirmek görevimizdir” dedi. İfadeler kullanın. İlanda ayrıca şehit Atash’ın ve lösemi hastası bir çocuğun resmi de yer aldı. “Seni yaşatacağız” yazdı.

Minik Elif’in tüm ihtiyaçları karşılanacak

Elazığ’ın sosyal medya hesabından yapılan paylaşımla, lösemi tedavisi gören 6 yaşındaki Elif’in ailesinin ve şehit Yusuf Ataş’ın ailesinin toplandığı ve Elif’in tüm ihtiyaçlarının karşılanacağı duyuruldu. tanıştı.

Şehit Youssef Attash'ın 2 numaralı vasiyeti yerine getirildi

ortak olarak, “Kahraman hemşehrimiz P. Asb. Rate Youssef Attas’ın vasiyeti yerine getirildi. Valimiz Ömer Turman, şehidimizin ailesi ve ilimizde lösemi tedavisi gören Elif’in ailesi ile görüştü. Şehidimizin vasiyeti doğrultusunda Lösemi hastası 6 yaşındaki kızımız Elif’in ihtiyaçları karşılanacak Bu vesileyle şehitlerimize Allah’tan rahmet, hastalarımıza şifa diliyoruz. Veriler dahil edilmiştir.

Şehit Youssef Attash #3'ün vasiyeti yerine getirildi

Şehit Youssef Attash #4'ün vasiyeti yerine getirildi

Şehit Youssef Attash'ın 5. vasiyeti yerine getirildi

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın