medyauzmani.com

Samsun’da taksiye silahla tecavüz eden 17 yaşındaki çocuk tutuklandı


İlkadem ilçesinde müşteri gibi bindiği ticari taksicinin pompalı tüfekle pompalı tüfekle tehdit etmesiyle kaçan 17 yaşındaki erkek çocuk, otomobiline el koyarak çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. hapishane.

Samsun’un İlkadım ilçesi Derbakhe ilçesinde sabah saatlerinde meydana gelen olayda, 17 yaşındaki RA yolcunun bulunduğu istasyonda yolcu bekleyen 55 T 0064 plakalı ticari taksiye bindi.

R. a. çantasından silahı alıp taksicinin kafasına dayayarak öldürmekle tehdit etti. RA, bir süre taksi kullanırken Kışla Mahallesi’nde sürücüyü araçtan indirdi, direksiyona geçerek taksiye bindi.

Bir UT taksi şoförü 112 acil çağrı merkezini aradı ve yardım istedi. Samsun polisi tecavüze uğrayan taksiyi bulunca alarma geçti. RA tarafından çalıştırılan taksi, kovalamaca sonucu polis tarafından Tepecik Mahallesi Çevre Yolu üzerinde durduruldu.

Samsun’da taksiye silahla tecavüz eden 17 yaşındaki çocuk tutuklandı VİDEO

Kaçırdığı taksiyle yakalandı

Polis, R.’yi gözaltına aldı. a. Taksiyle yakalayıp gözaltına aldı. RA’dan biber gazı ve tüfek kovanı, araçtan ise bir tüfek ele geçirildi. R. R. Gözaltına alınan , emniyet müdürlüğü çocuk şubesi ekiplerine teslim edildi.

t olduğu öğrenildi. a. Samsun’un Vezirköprü ilçesinden ziyaret için Samsun’a gelen, araç kullanma hevesi nedeniyle taksiye binmek için tecavüz ettiğini, çantasında da maske ve yanıp sönen polis lambasının ele geçirildiğini söyledi.

Samsun'da taksiye 1 numaralı tabancayla tecavüz eden 17 yaşındaki çocuk tutuklandı

Tutuklanmış

İHA’nın haberine göre Çocuk Şube Müdürlüğü’nde işlemleri tamamlanan RA, Samsun Adliyesi’ne sevk edildi. R. tutuklandı. a. Asliye Ceza Mahkemesi’nde ifade veren , kapalı tip Samsun T Cezaevi’ne gönderildi.

Samsun'da taksiye silahla tecavüz eden 17 yaşındaki çocuk tutuklandı #2

Samsun'da taksiye silahla tecavüz eden 17 yaşındaki çocuk tutuklandı #3

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın