https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Anasayfa » Haber » Reza Glimbay sezon hedefini açıkladı

Reza Glimbay sezon hedefini açıkladı


Sivasspor Teknik Direktörü Reza Chalembay, önemli bir galibiyete imza attıklarını belirterek, “Avrupa Kupalarından elendikten sonra ilk hedefimiz ligimizdi ve puan almamız gerekiyordu. Son 11 günde 4 maç oynadık. Tebrikler hocam.” Bunun için ekip”. Maç başladıktan sonra iyi mücadele ettik. Disiplinli, bol gollü oynadık. “Pozisyon sunduk ama çoğunu değerlendiremedik. İyi oynadık ve 3 puan aldık. Güzel işler de yaptık. Ligde evimizde maçı kazanmamız gerekiyordu. Şimdi milli ara var. Bu ara Bizim için çok iyi olacak. Bundan sonra haftada bir maç oynayacağız yani her şey daha iyi olacak. Sakatlıklar ile ligde daha iyi bir yere geleceğimizi düşünüyorum.”

Önceliklerinin lig olacağını belirten Kalimbay, “Ligde iyi bir yere ulaşırsak tüm ağırlığımız Türkiye Kupası olacak. Geçen sezon nasıl yaptıysak aynısını yapmaya çalışacağız” dedi.

Ajay Hanımlar: Kim daha çok kazanmak ister?

MKE Ankaragücü Teknik Direktörü Sedat Açcay, maçı kazanmak isteyen herkesin, “Zor bir maç olacağını biliyorduk. Oldu. Saha şartları bizi biraz yordu. Zemin olarak. Kazanılan bir maç oldu. daha fazlasını isteyenler tarafından.” Sivasspor daha fazlasını istedi ve kazandı. Gel-git sürecimiz. “Aşmak zorundayız. Ankaragücü güçlü bir camia. Yaşamayı bilen bir topluluk. Geçen hafta ve bu hafta oyunda böyle iniş çıkışlar olmamalıydı. Hatalarımızı sahipleneceğiz ve herkes onları anlayacaktır. Bugün isteyenlerin istediğini aldığı maçtı. Sonuç bu. Üzgünüz. “Önemli olan şu ki, Ankara’dan taraftarlarımız vardı ve umarız mutlu dönerler ve bunun için üzgünüz ve onlardan özür dileriz” dedi.

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın