medyauzmani.com

MHP’li Semih Yalçın’dan Halk İttifakı ve Anket Açıklaması


MHP Başkan Yardımcısı Yalçın, “Bize karşı oy pusulası kuran dolandırıcı anket şirketlerini saha çalışmalarımızı yakından takip etmeye davet ediyoruz” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın“Benim Köyüm Benim” temalı sohbet toplantıları ile geçit törenleri Konuyla ilgili yazılı açıklama yaptı.

8 Ekim Cumartesi günü işe başladılar.benim adım 2023 köyüm Yalçın, tematik sohbet toplantıları çerçevesinde 8 il ve 52 ilde toplam 136 köyde hemşehrilerle buluştuklarını söyledi. MHP’ye sahip çıkan, sahip çıkan, varlık sebebimiz olan sevgili milletimizdir.Değerlendirdi.

“CHP yönetimi Kılıçdaroğlu’nun elinde emperyalizmin yörüngesine girmiştir”

Yalçın, Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyet Halk Partisi’nin mevcut yönetimin tam tersini izlediğini, milletten ziyade uluslararası örgüt ve aktörlerin onayını almayı tercih ettiğini söyledi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, cumhurbaşkanı seçilme hayalinin peşinden koştu ve adaylığını onaylamak için ABD’ye koştu. Partisinin siyaset anlayışını Şeytan Üçgeni Pennsylvania, Washington ve Pentagon ile sınırlayan Kılıçdaroğlu, sömürgeciliğin askeri oldu. CHP yönetimi, Kemal Kılıçdaroğlu’nun beceriksiz ellerinde milletin liderliğinde değil, emperyalizmin yörüngesine düştü. İfadeler kullanın.

MHP’den, Çiftçi milletin başıdır. Atatürk’ün teyit ettiği toplumsal gerçekler ışığında doğrudan milletin gönlünde iş programlarını hayata geçirmeyi kendisine görev addettiğini kaydeden Yalçın, bugüne kadar yaptıkları saha çalışmalarıyla şunları kaydetti: Benim köyümÖzel mahiyetteki olaylar sırasında yaşananların milletten ilham, onay ve enerji aldıklarının kanıtı olduğunu belirtti.

Yalçın’ı takip edin:

Halk İttifakı’nın yolunu aydınlatan milli egemenlik güneşinin çamura bulanmayacağını gördük” dedi.

MHP’ler; Edirne’den Ağrı’ya, Samsun’dan Antalya’ya uzanan mızrakların bir silme çuvalına sığmayacağı siyasette yaşanmıştır. Milliyetçi Hareket Partisi’nin ve mensubu olduğu Halk İttifakı’nın yolunu aydınlatan milli egemenlik güneşinin çamurla kapatılamayacağını gördük. Egemenlik ve mülkün insan sahibi milletimiz, son dönemde Türk siyasi hayatına yön veren en doğru, birleştirici ve yenileyici uzlaşmanın zemini olarak Halk İttifakını belirlemiştir.

“Sohbet toplantılarında vatandaşlar 123 köyde toplanacak”

adım adım 2023, Benim köyüm Tematik sohbet toplantılarının devamına değinen Yalçın, 14-15 Ekim tarihleri ​​arasında 8 il ve 46 ilde toplam 123 köyde vatandaşlarla buluşacaklarını söyledi.

2023’e doğru: Aday belli, karar belliTematik açık toplantılar için hazırlıkların sürdüğünü anlatan Yalçın, şunları kaydetti:

“Anket şirketlerini saha çalışmalarımızı yakından takip etmeye davet ediyoruz.”

16 Ekim 2022’de bölge teşkilatlarımızın desteğiyle Konya, Kerman, Afyonkarahisar, Isparta ve Burdur’da, 23 Ekim 2022’de Manisa, Uşak’ta bölge teşkilatlarımızın katılımıyla iki açık hava toplantısı yapılacaktır. Denizli, Aydın, Muğla ve sevgili hemşehrilerimiz. MHN’nin tepkisini görmezden gelerek bize karşı bir oylama komplosu oluşturmaya çalışan dolandırıcı fikir araştırma şirketlerini ve muhalefet medyasını saha çalışmalarımızı yakından takip etmeye davet ediyoruz.

MHP 1 Numaralı Milletvekili Semih Yalçın'dan Halk İttifakı ve Anket Açıklaması

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın