medyauzmani.com

Magnum Maserati krokisini canlı izleyin! Magnum piyango sonuçları 2022’de ne zaman açıklanacak?


Magnum.com.tr veya SMS yoluyla kasetlere kod gönderen müşteriler, Magnum çekiliş sonuçlarının açıklanacağı tarihi beklemeye başladı. Magnum piyangosunun sonuçlarına göre kazanan Maserati otomobillerinin sahibi olacak. Magnum Maserati’nin 2022 çekiliş sonuçları sadece Hürriyet’te gösterilecek. Magnum mini tüketicilerinin bir kez, Magnum Double tüketicilerinin ise iki kez çekiliş hakkı bulunuyor.

Kampanyaya sunulan Magnum Classic, Badem, Beyaz, Fıstık, Double Çikolata, Double Black Dut & Blackberry, Cookie, Ruby, Caramel Gold ve Duet Red Fruit ürün kodları için 2 adet çizim hakkı;

mini klasik-badem-beyaz, mini klasik-fıstık-fındık, mini klasik, mini badem, duble mini böğürtlen ve böğürtlen-çikolata-karamel, mini kurabiye, mini yakut beyazı, mini klasik-beyaz, mini kurabiye-badem, mini Golden Caramel ve Badem, Mini Duet Red Fruits & Badem ürünleri tek şifre çekilişine hak kazanır.

Magnum çekiliş sonuçları ne zaman açıklanacak?

Magnum Piyango Sonuçları 12 Ekim 2022 Gerçekleşecek olan çekilişle netlik kazanacak. çizdi, 12.10.2022 saat 11:00 U2 Ticaret Tanıtım ve Tanıtım Hizmetleri. Ltd. Cinsel yolla bulaşan hastalıklar. Sütlü Mah. Bayrak Şük. No.: 4 – Beyoğlu / İstanbul, noter huzurunda ve dileyen herkesin katılımına açıktır. Şanslı olanlar Hürriyet gazetesinin 15.10.2022 Cumartesi ekinin Türkçe versiyonunda. ilan edilecektir. Asıl ve yedek kazananlar taahhütlü posta ile bilgilendirilecektir.

MAGNUM DRAW Canlı Yayın Bilgileri

Magnum canlı yayın bilgileri bugün, Magnum Youtube ve Instagram hesaplarından canlı olarak yayınlanacaktır. Çekilişin ardından sonuçlar Hürriyet Gazetesi ve Hurriyet.com.tr internet sitesinde yayınlanacaktır.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın