medyauzmani.com

Laila Kanter kimdir, neden öldü? Yıldız Kanter’in kızı hayatını kaybetti! Laila Kanter’in yaşı kaç?


Yeşilçam’ın sevilen isimlerinden Yıldız Kanter’in kızı Leyla Kanter, 70 yaşında hayatını kaybetti. “Laila Kanter Kimdir?” Soru soruldu.

Ünlü isim Yıldız Kanter’in kızı Leyla Kanter, 70 yaşında vefat etti. Gelişimin ardından Leyla Kenter’in hayatı ve kariyeri merak konusu oldu. Yıldız Kanter’in kızı Leyla Kanter kimdir ve neden öldü?

Leyla Kanter kimdir?

29 Mart 1952’de dünyaya gelen Yıldız Kanter’in kızı Leyla Kanter, çalışmaları nedeniyle bir süre Kenya’da yaşamını sürdürdü. Kinter, Cambridge’deki iki kolejden mezun oldu ve daha sonra Dışişleri Bakanlığı’nda çalıştı.

Kanter aynı dönemde arkadaşıyla evlenmiş ve eşiyle aynı yerde çalışma fırsatı bulamadığı için işini bırakmıştır. Büyükelçi olarak görev yapan eşiyle Türkiye’ye geldiğinde Bilkent Üniversitesi’nde ders veren Leila Kinter, bir süre kanser tedavisi gördü.

Leyla Kenter neden öldü?

Oyuncu Gül Unat, uzun yıllardır kanser tedavisi gördüğü bilinen Kenter’in hayatını kaybettiğini duyurdu. Onat, ünlü ismin vefatını sosyal paylaşım sitelerindeki hesabından yaptığı açıklamada, “Sevgili Leyla, annenle tanıştım. Nur içinde yat. Çok üzgünüm.”

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın