medyauzmani.com

Kinan Sofuoğlu’nun 3 yaşındaki oğlu motosikleti tek başına sürdü


Kenan Sofoğlu, 3 yaşındaki oğlu Zain’in tek başına 560cc motosiklet sürmesini eleştirenlere, “Çocuğumuzu bizden daha çok kimse sevemez, düşünemez ve koruyamaz” yanıtını verdi.

Sakarya’nın eski AKP milletvekili motosiklet yarışçısı Kenan Sofoğlu’nun 3 yaşındaki oğlu, babasının izinden gidiyor…

Yaşıtlarının aksine go-kart ve kendisi için tasarlanan motosikletle pistlerde vakit geçiren Zen Sofoğlu, kendisinden çok daha büyük olan 560 cc’lik bir motosiklete tek başına bindi.

Zen Sofooğlu’nun babasının yolundan gittiği o anlar sosyal medya hesabından “560 cc. Sırada ne var?” Not ile paylaşıldı.

Yazıya yorum yağdı

İHA Haber’e göre; Uzun süredir kendi pistinde antrenman yapan Zain’i gelecekte Türkiye’yi temsil edecek bir Formula 1 yarışçısı olarak yetiştirmeyi hedefleyen Peder Kenan Sofuoğlu, paylaşımıyla onlarca olumlu ve olumsuz yorum aldı.

Kinan Sofuoğlu’nun 3 yaşındaki oğlu motosikleti tek başına sürdü

“İşimizi yapmaya devam edeceğiz”

Yorumlara yanıt vermeyen Sofuoğlu, fotoğrafları paylaştı, “Kimse çocuğumuzu bizden daha fazla sevemez, düşünemez ve koruyamaz. Motor nedir? Pist nasıldır? Sporcu nasıl eğitilir? Bilmeyenler saçmalamaya devam edebilir. Biz işimizi yapmaya devam edeceğiz. iş. bir açıklama yaptı.

Kinan Sofuoğlu'nun 3 yaşındaki oğlu motosiklete tek başına bindi #1

Kinan Sofuoğlu'nun 3 yaşındaki oğlu motosikleti tek başına kullandı #2

Kinan Sofuoğlu'nun 3 yaşındaki oğlu motosikleti tek başına sürdü #3

Kinan Sofuoğlu'nun 3 yaşındaki oğlu motosikleti tek başına sürdü #4Kinan Sofuoğlu'nun 3 yaşındaki oğlu motosiklete tek başına bindi #5

Kinan Sofuoğlu'nun 3 yaşındaki oğlu motosikleti tek başına kullandı #6

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın