medyauzmani.com

Kadıköy metrosunda bıçaklı saldırgana 11 yıl hapis cezası verildi.


Metroda tartıştığı kadına ve annesine bıçak çekerek tehdit ve hakarette bulunduğu iddiasıyla yargılanan Emrah Yılmaz, 4 ayrı suçtan 11 yıl 2 ay 15 gün hapis cezasına çarptırıldı. . .

Kasım 2021’de Kadıköy-Tavşantepe metrosunda korkunç bir kaza meydana geldi.

Metro Bostancı durağına geldiğinde Emrah Yılmaz adlı bir kişi kadınlarla tartışmaya başladı.

Tartışmanın büyümesi üzerine zanlı, yanında taşıdığı bıçağı çıkararak genç kadına saldırdı ve hakaretler savurdu.

Kazadan sonra cezaevine gönderildi

Olaydan sonra kişi, “silahla tehdit etmek”, “hafif yaralamaya teşebbüs etmek” ve “halk içinde korku ve panik yaratmakla tehdit etmek” suçlarından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İstanbul Anadolu Cumhuriyet Savcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında, zanlı İmrah Yılmaz hakkında 5 ayrı suçtan 18 yıl 3 ay hapis istemiyle dava açıldı.

Kadıköy metro videosunda korkutan görüntü

Yargıçtan önceki son sefer gibi.

Davanın bugün son celsesi İstanbul Anadolu 27. Asliye Ceza Mahkemesi’nde görüldü. Duruşmaya sanık Emra Yılmaz katılırken, duruşma salonuna tarafların avukatları ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı da katıldı.

“Vicdanımı inciten tek şey bir anneye hakaret etmektir.”

Tutuklanan sanık Emra Yılmaz savunmasını yineledi, “Eksik resimler var. Kazanın başlangıcı görünmüyor. İstanbul’da kalabalık bir şehirde yaşıyoruz ve böyle sorunlar olabiliyor. O arkadaşın metroya müdahalesi kazanın artmasına neden oldu. İlk başta sadece uyardım. maskesini takmadım. Ben kimseye hakaret etmedim. Kimseye hakaret etmedim. Bulunmadım. Beni tekmeledi. Vicdanımı inciten tek şey anneye hakarettir.” Suçlamaları reddetti.

Kadıköy metrosunda bıçaklı saldırgana 11 yıl hapis

11 yıl 2 ay 15 gün hapis cezasına çarptırıldı

Öte yandan mahkeme, sanığın “hakaret”, “silahla tehdit”, “kasten yaralama” ve “korku ve kaygı uyandırmakla tehdit etmek” suçlarından 11 yıl 2 ay 15 gün hapis cezasına çarptırılmasına karar verdi. ”. halk arasında panik.

Kadıköy metro 2'de bıçaklı saldırgana 11 yıl hapis

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın