medyauzmani.com

Günümüz hayatında Susan’ın karakteri kimdir? Hazar Eroğlu kaç yaşında ve nereli?


Hayat Bugün için geri sayım başladı. Oyuncular merak konusu oldu. Dizide Susan Mayer’i oynayan Hazar Ergöçlü kimdir? Wayne kaç yaşında? Detaylar burada…

Yapımcılığını 03 Medya’nın üstlendiği New Amsterdam, günümüz hayatından yola çıkarak Show TV’de ekrana gelecek.

Yeni dizinin senaryosunu Ayesha Özüm ve Kansu Chopin yazdı. Yönetmenliğini Gedim Bouzalı üstleniyor.

Dizide Ulaş Tuna Astepe, Hazar Ergüçlü, Tansel Önel, Hande Doğandemir, Mert Denizmen ve Zerif Erol gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Tanıtım videosu büyük ilgi gören Today’s Lives’ın karakterleri de merak konusu oldu. İzleyiciler Susan’ın karakterini daha çok merak ediyor.

Dizi hayranları merak ediyor: Günümüz hayatında Susan’ın karakteri kim? Hazar Eroğlu kaç yaşında ve nereli? Soruların yanıtlarını bulun. Ayrıntılar burada…

Hayat bugün Susan’ın karakteri kim?

Başarılı oyuncu Hazar Ergoğlu, günümüz hayatında Susan rolünü oynuyor. Medcezir dizisiyle adını milyonlara duyuran ünlü oyuncu daha sonra Alev Alev dizisiyle ünlendi. Şimdi yeni projesi Life Today ile hayranlarıyla buluşacak.

Günümüz hayatında Susan'ın karakteri kimdir?  Hazar Eroğlu kaç yaşında ve nereli?  #Bir

Hazar Ergüçlü kimdir? O nereli ve kaç yaşında?

Hazar Ergüçlü, 1 Ocak 1992’de Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde doğdu. 2010 yılında Derviş Zaim’in yönettiği Gölgeler ve Suretler ile oyunculuk kariyerine başladı.

2011 yılında Kuzey Güney dizisinde Simay Canay karakterini canlandırmıştır. Daha sonra Medcezir dizisinde Eylül karakteri ile büyük bir hayran kitlesi oluşturmuştur.

Analar ve Anneler dizilerinde Kadir karakterini canlandıran güzel oyuncu, Yüksek Sosyete dizisinde Cansu karakteriyle izleyenleri büyüledi. Hazar Ergüçlü, Hayat Sırları dizisinde Seher Kuzgun’u canlandırmıştır.

Günümüz hayatının konusu nedir?

İstanbul Hisarönü Hastanesi’ne Başhekim Barış Güvener atandı ve hastane için yeni bir dönem başladı. İmkansız aşkların ve değerli dostlukların yaşandığı bu hastane, başhekimin gelişiyle canlanır.

Günümüz hayatında Susan'ın karakteri kimdir?  Hazar Eroğlu kaç yaşında ve nereli?  # 2

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın