medyauzmani.com

Girlevik Şelalesi her mevsim ziyaretçilerini ağırlıyor


40 metre yükseklikten akan suyuyla her mevsim beğeni toplayan şelale, kışın kesinlikle donan suyu, yazın serin havası ve ilkbaharda yemyeşil bitki örtüsüyle dikkat çekiyor.

Yükseklerden akan suları ile dikkat çeken şelalenin etrafındaki ağaçlar ve etrafındaki farklı renklerde bitkiler artık sarı, turuncu ve yeşilin farklı tonlarını almaya başlıyor.

Özellikle şehre gelen üniversite öğrencileri başta olmak üzere, şehrin stresinden uzaklaşmak ve doğayla baş başa kalmak isteyenlerin uğrak noktası olan şelale, tüm sınıflarında şehirlilerin yanı sıra farklı şehirlerden gelen ziyaretçileri de ağırlıyor. yıl. Sonbaharda şelaleye gelen ziyaretçiler temiz havada yürüyüş yapmayı ve hatıra fotoğrafı çekmeyi ihmal etmiyor.

Arkadaşlarıyla birlikte Jerlevik Şelalesi’ne gelen Nur Bayer EBYU, “Çağlayan, Jerlevik Şelalesi gerçekten çok güzel. Bu günlerde burası renkleriyle çok renkli. Yazın arkadaşlarla geldiğimizde hava çok sıcaktı, ama şelale o kadar serin ve güzeldi ki, şimdi şelale ile birlikte ağaçların üzerinde farklı renklerde yaprakların yarattığı farklı bir güzellik var.” dedi.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın