medyauzmani.com

Gerçekten işe yarayan 12 viral temizleme ürünü

Kızartma tavasında, çöp öğütücüde ve kapı ovma süngerinde yağ
Fryaway/Jestine/Ovma Baba

Temizlik sıkıcı ve zaman alıcı olabilir, ancak doğru ürünlerle çok daha kolay ve etkili olabilir. İnternet sayesinde doğru ürünlerle bu iş daha kolay hale getirilebilmektedir. İşte son zamanlarda viral olan ve evinizi temizlemeyi daha az stresli hale getirebilecek birkaç şey.

Işıklı çöp öğütücü temizleyici

Çöp öğütücü

flaş

Çöp öğütücü, evinizdeki en sinir bozucu yerlerden biridir, ancak temizlenmesi en zor yerlerden biri de olabilir. Glisten’in Çöp Öğütücü Temizleyicisi, bu sorun için güçlü ve etkili bir temizleme çözümüdür. Bu biyolojik olarak parçalanabilen kaplar, kiri ve kalıntıları temizlemek için çöp öğütücüsüne atılabilir ve lavabonuz gün boyu taze ve temiz kokar.


Islak ve unut duş temizleyici

Büyük bir kase duş temizleyici

Islak ve unutulmuş

Mümkün olduğu kadar az iş yapmamızı sağlayan temizlik ürünlerini seviyoruz. Wet ‘N Forget Duş Temizleyici, duşunuzu temiz tutmak ve sabun köpüğü ve küfünden arındırmak için harika bir çözümdür. Eşsiz formülü sayesinde temizleyiciyi duş yüzeylerinize püskürtebilir ve zamanla kiri ve kiri temizlemek için çalışmaya devam ederken onu unutabilirsiniz.


pembe şey

Pink Stuff Temizleme Macunu

yıldız damlaları

Pink Stuff, geçtiğimiz yıl TikTok’un her yerini temizliyor. Çok yönlü ve etkili olan bu macun temizleyici, çeşitli inatçı lekeleri ve kiri herhangi bir hasara neden olmadan çözebilir. Eşsiz formülü yüzeylere karşı naziktir ancak kiri, kiri ve hatta yanmış yiyecekleri çıkaracak kadar güçlüdür. Pink Stuff, çekici pembe rengi ve hafif kokusuyla temizlik rutininize eğlenceli bir dokunuş katıyor.

Nemlendirici düşüyor

Mavi Nemlendirici Temizleyici Damla

kuru madde

İster sık ​​sık hasta olun, ister sadece kuru bir iklimde yaşayın, birçok insan düzenli olarak bir nemlendirici kullanır. Yararlı olsa da kir birikebilir ve temizlenmesi zor olabilir. Bu nemlendirici damlaları, yüzeylerde mukus birikmesini önlemek ve kireç oluşumunu azaltmak için bir nemlendiricideki suya eklenebilir. Ayrıca hoş olmayan kokuları önlemek için deodorize ederler.

İsveç bulaşık bezleri


İsveç bulaşık bezi paketi

İsveçli toptancı

Çevre dostu ürünler şu anda revaçta, bu nedenle insanların daha iyi uzun vadeli çözümler için tek kullanımlık kağıt havluları değiştirmesi şaşırtıcı değil. Bu İsveç bulaşık havlularıyla cüzdanınıza (ve çevreye) karşı nazik olun. %100 doğal selülozdan üretilen bu havlular dayanıklıdır ve tekrar tekrar kullanılabilir. Kullandıktan sonra makineye atın, yeni gibi olacaktır.

Kil köpek pati yıkama

Köpek pençe yıkayıcı

dix

Köpek sahipleri, patilerindeki kiri ve birikintileri etrafa bulaştırmadan kolayca temizleyen bu manuel yıkayıcıya bayılıyor. Sadece su ekleyin, köpeğin patisini dürtün ve makineyi birkaç kez çalıştırın. Dahili silikon kıllar, temiz bir pati için kiri ve birikintileri nazikçe süpürür. Çamur odası olmayan veya evcil hayvanlarının evin içinde pislik kovalamasından bıkmış kişiler için harika.


kör toz

Birisi perdelerinizi temizliyor

yazılım

Plastik panjurlar çok miktarda toz toplar, ancak bunları temizlemek zor olabilir. Neyse ki, yatay panjurlarınızı temizlemeyi daha kolay ve daha hızlı hale getirmek için tasarlanmış bir çift panjur kullanarak işlemi çok daha kolay hale getirebilirsiniz. İki sıra panjurun üstünü ve altını aynı anda temizlemek için tasarlanan bu araç, pencerelerinizin etrafındaki tozlanma söz konusu olduğunda temizleme sürenizi önemli ölçüde azaltacaktır.

Otoyol Yağ Kondansatörü Tozu


Yağ katılaştırıcı toz

fritöz

En iyi tariflerden bazıları, şeyleri bol yağda kızartmayı içerir. Freyway Oilseed Powder, kullanılmış yemeklik yağların atılmasını kolaylaştıran eşsiz bir üründür. Yağı kolayca atılabilen katı, toksik olmayan bir maddeye çevirerek çalışır ve bu da yağı lavaboya dökmekten daha çevre dostu bir seçenek haline getirir. Tek yapmanız gereken tavaya biraz yağ gezdirmek ve sertleştiğinde sert topaklardan kurtulmak.

Su şişesi temizleme tabletleri

Birisi su şişesine bir tablet koyar

şeffaf şişe

Yeni su şişeleri her zaman viral oluyor, bu yüzden muhtemelen yıllar içinde bir avuç su topladınız. Ancak, özellikle de elinize sığmayacak kadar küçüklerse, onları nasıl temizlemelisiniz? Brite Biberon Temizleme Tabletleri sorunu çözer. Bu ABD yapımı tabletler ayrı ayrı paketlenir ve ek ekipman gerektirmez. Sadece kabına bir tane bırakın ve işini yapmasına izin verin. Paslanmaz çelik şişeleri, hidrasyon tanklarını, soğutucuları ve temizlemesi zor plastik kapları temizlemek için harika olan bu tabletler, cildinizin yeni ve taze görünmesini ve kokmasını sağlar.

Mutfak eldivenlerini fırçalayın


Birisi üzerinde aşındırıcı olan bir çift mutfak eldiveni giyiyor

kralın sırası

Kiri, yağı ve yiyecekleri temizlemek için avuç içi ve parmaklarda kalın silikon kıllarla kaplı bu mutfak eldivenleri dışında kimse bulaşık yıkamayı sevmez. Bu eldivenlerin sağlam bir sapı vardır, böylece bulaşıkları yıkarken tüm eşyalarınızı sıkıca tutabilirsiniz ve kolay temizlik için bulaşık makinesine veya kaynar suya yerleştirilebilir.

Papa’nın Süngeri Ovma

Baba süngerini fırçalayın

babamın fırçası

Scrub Daddy süngerleri bir süredir ortalıkta dolaşıyor, ancak marka geçen yıl interneti kasıp kavurdu. Eşsiz dokusu su sıcaklığına göre değişir, hassas yüzeylerde yumuşak ve nazik, daha zor temizlik işleri için sağlam hale gelir. Ve sevimli gülen yüz tasarımlarıyla Scrub Daddy’nin yanınızda olması çok eğlenceli.

Bissell portatif halı ve döşeme temizleyici


Bissell halı temizleyicisiyle halı temizleyen bir kişi.

Bissell

Netizenlerin doyamadığı bir başka temizleme aracı olan Bissell Portatif Halı ve Döşeme Temizleyici, her eve harika bir ektir. Bu güçlü ve kullanışlı alet, halı, döşeme ve diğer yüzeylerdeki lekeleri ve kiri çıkarır. Kompakt boyutu ve hafif tasarımı, kullanımını ve saklanmasını kolaylaştırır ve güçlü emiş ve temizleme solüsyonu, lekeleri ve kiri etkili bir şekilde çıkarmak için birlikte çalışır.


Temiz bir eve sahip olmayı kolaylaştıran harika ürünler dışında, temiz bir evden daha iyi bir şey yoktur. İşte paranızın tam karşılığını veren favori viral temizleyicilerimizden bazıları.

kaynak bağlantı

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın