medyauzmani.com

Elektrikli alet pillerini Dyson Stick elektrikli süpürgenizde kullanabilirsiniz

Pil adaptörlü Dyson elektrikli süpürge.
tatil

Dyson Stick elektrikli süpürgenizin kısa çalışma süresinden bıktıysanız veya eski bir pili pahalı bir pille değiştirmek istemiyorsanız, işte size bir yenilik: bunun yerine elektrikli alet pillerini kullanın.

Elektrikli el aleti pillerini neden Dyson elektrikli süpürgenizle kullanmalısınız?

Biz Dyson elektrik süpürgelerinin büyük hayranlarıyız, ancak en büyük dezavantajları sınırlı pil ömürleridir. Mutfakta dökülen kahveleri temizlemek veya merdivenlerden aşağı birkaç tavşan almak için şarj cihazından çıkarırsanız, sınırlı pil ömrü pek sorun olmaz.

Ancak Dyson Stick elektrikli süpürgeler çok güçlü ve onları daha uzun süre kullanmak güzel olurdu. Daha uzun pil ömrüyle, hızlı rötuşlar için kablolu elektrikli süpürgenin fişini çekmeye zaman ayırmak ile daha uzun süpürme seansları arasında temizlik için harika bir seçeneğiniz var.

Dyson V8 Animal Çubuk Elektrikli Süpürge

Bütün gün süpürmeyi seviyorsanız, kablolu bir elektrikli süpürgeyi yenemezsiniz. Ancak evin hızlı bir şekilde temizlenmesi ve temizlenmesi için iyi bir elektrikli süpürgeyi alt etmek gerçekten zordur.


Dyson elektrik süpürgenizdeki orijinal pil ömrünün sonuna geldiyse (ve muhtemelen garanti dışıysa), şimdi pilinizi yükseltmenin tam zamanı.

Ve yükseltme ile, aşınmış bir pili değiştirmek için benzer bir Dyson tescilli vakum piline 40 $ düşürmek istemiyoruz. Üzerinde bir adaptörden bahsediyoruz, böylece ciddi çalışma süreleri için normal elektrikli alet pillerini kullanabilirsiniz.

Ne kadar ciddi? Kullandığınız pilin boyutuna bağlı olarak, Dyson Stick elektrikli süpürgenizin çalışma süresini iki hatta dört katına çıkarabilirsiniz.

Dezavantajları var mı?

Elbette, bir dezavantajı olması gerektiğini düşünebilirsiniz. Çoğunlukla orada değil. Halihazırda sahip olduğunuz elektrikli alet pillerinden yararlanan güçlü ve çok yönlü bir yükseltmedir. Ancak, bilmeniz gereken iki olası dezavantaj vardır.


Bazı üçüncü taraf pil takımları ve Dyson modelleri, doğru voltajı çekemediği için güç başlığının (vakumlu pille çalışan çırpıcı fırça eki) çalışmayı durdurmasına neden olur. Ve çoğu pil ve vakum kombinasyonu, benzer bir nedenle maksimum güç modunu devre dışı bırakır.

Günlük Dyson çubuk elektrikli süpürge kullanımımda bunu hiç umursamıyorum çünkü bir çırpma fırçası istediğimde yalnızca tam boyutlu elektrikli süpürge kullanıyorum ve asla maksimum güçlendirme modunu kullanmıyorum çünkü normal mod her şeyi temizlemek için harika bir iş çıkarıyor. attığım şeyi emmek (ve pili daha hızlı boşaltmak) .

Bu öğelerden herhangi biri sizin için bir sorunsa, düşündüğünüz adaptörle ilgili incelemeleri dikkatlice okuyun ve şüpheye düştüğünüzde adaptör yerine birinci taraf Dyson yedek pil kullanın.

Dyson elektrikli süpürgenizi yükseltmek için neye ihtiyacınız var?

Dyson elektrikli süpürgenizi elektrikli alet pillerini kullanacak şekilde yükseltmek istiyorsanız, özel Dyson elektrikli süpürge modelini (örn. Dyson V6, V7 veya V8) ve onu kullanmayı planladığınız elektrikli alet platformunu bilmeniz gerekir.

Örneğin, bir Dyson V8 Animal Stick elektrikli süpürgeniz veya V8 serisinin bir çeşidi varsa ve elektrikli aletleriniz Milwaukee 18V piller kullanıyorsa, bir V8 – Milwaukee 18V adaptörü satın almak isteyebilirsiniz.

Piyasada çok çeşitli bulacaksınız:

  • V6, V7 ve V8 için Milwaukee 18V adaptörler
  • V6, V7 ve V8 adaptörleri için DeWalt 20 voltluk adaptörler
  • V6, V7 ve V8 adaptörler için Black & Decker 20V adaptörler
  • V6, V7 ve V8 adaptörleri için Makita 18 voltluk adaptörler

Kullanmak için, orijinal Dyson pil paketinin tespit vidasını sökün, çıkarın ve adaptörle değiştirin.

Ardından, Dyson elektrik süpürgesini kullanmaya başlamak için yapmanız gereken tek şey, şarj edilebilir pillerden birini elektrikli aletin yuvasına takmak ve yola koyulmak.

Dyson’ı daha önce nasıl kullandığınız ile adaptörle nasıl kullandığınız arasındaki tek gerçek fark, elektrikli süpürgeyi pilleri şarj etmek için standa geri asmak yerine pili çıkarıp şarj etmenizdir. Pili bir matkap veya panter testere ile kullanıyormuşsunuz gibi şarj cihazı ile şarj edin.


Birden fazla piliniz varsa, pil başına eski Dyson pillerinden daha fazla çalışma süresi elde edebilir ve bunları kullanım sırasında değiştirebilirsiniz. Artık evde hızlıca toz alan bir tavşan yapmanın yarısında meyve suyu sıkmak yok. Pil bittiğinde hemen değiştirip kullanabilirsiniz.

kaynak bağlantı

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın