medyauzmani.com

Edirne’nin talihlisi Dijital Loto’dan 836 bin lira kazandı


Edirne’de 5 milyon TL ek bonusla “Çılgın Sayısal Loto” oynayan şanslı kişi, 7 sayıdan 5’ini doğru bilerek 836 bin 176.90 TL kazandı.

Çılgın Sayısal Loto 8 Ekim çekilişinde 5 milyon TL’lik ek ikramiye sayıları 14, 16, 30, 52, 63, 72, 28 ve 40 olarak belirlendi.

Büyük ikramiyeye Edirne’nin yanı sıra Eskişehir, Tekirdağ, Bursa, Bakırköy, Kadıköy ve Kathane bölgelerinden toplam 7 kişi oynadıkları ilk 5 numara ile katıldı.

İkramiye Edirne’de şanslı kazananı vurdu

Büyük ödülü kazanan ise Edirne’de yaşayan şanslı bir kişiydi. 7 rakamdan 5’i doğru bilinen 836 bin 176.90 TL’nin sahibinin kim olduğu henüz bilinmiyor.

Edirne’de büyük ikramiyeyi kazanan tüccar Serhad Ceylan, “الليلة الماضية ، تلقينا رسالة من الشركة التي نتعاون معها. في الفحص ، تم الكشف عن أن السحب يوم السبت قد أصاب 7 تجار في تركيا. رأينا أن أحدهم كان موزعنا. حظا سعيدا لأديرنة. نحن حصلوا أيضًا على العديد من المكافآت في السنوات السابقة. “bu iyi. Şanslı insanlar için de kullanışlı olacağını düşündüğümüz iyi bir para. Umarım bir dahaki sefere Edirne’ye daha fazla sayı getirmeye devam ederiz. “ dedi.

Edirne’de bir şanslı kazanan Dijital Loto VİDEO’dan 836.000 lira kazandı.

“Şanslı Bilinmeyen”

Ceylan, Edirne’de kimin şanslı olduğunu bilmediğini söyledi. “Artık bir şey yok. Tabii bu konularda şanslı olanlar önce biraz saklanıyorlar, ne yapacaklarını bilemiyorlar. Doğal olarak kabul ediyoruz. Yardımcı olabileceğimiz bir şey olursa yine de koleksiyon hakkında sizi yönlendiririz. İstanbul’a gidip parasını alacak.” dedi.

DHA’nın verdiği bilgiye göre Gilan, şanslı olanın Bulgaristan’dan gelen turistlerden biri olabileceği iddialarına yanıt verdi. “Sanmıyorum. Edirne’de Bulgaristan’dan çok insan var. Genelde ‘Scratchcards’ tarzında oyunları tercih ediyorlar ama tabii ki belli olmaz.” dedi.

Edirne'nin talihlisi 836 bin lira loto kazandı #1

Edirne'nin talihlisi Dijital Loto #2'den 836 bin lira kazandı

Edirne'nin talihlisi 836 bin liralık loto #3 kazandı

Edirne'nin talihlisi 836 bin liralık loto #4 kazandı

Edirne'nin talihlisi 836 bin liralık loto #5 kazandı

Edirne'nin talihlisi 836 bin liralık loto #6 kazandı

Edirne'nin talihlisi 836 bin liralık loto 7'yi kazandı

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın