medyauzmani.com

Dmitry Medvedev’den “Saldırılar devam edecek” mesajı


Rus yetkili, Ukrayna’nın kendileri için sürekli bir tehdit olacağını iddia etti. Medvedev, devam eden bombalamalara atıfta bulunarak, “Hedefimiz rejimin tamamen ortadan kaldırılması olmalıdır.” dedi.

Rusya Güvenlik Konseyi Başkan Yardımcısı Dmitry Medvedev, ülkesinin Ukrayna’nın çeşitli şehirlerine düzenlediği saldırıların ardından açıklama yaptı.

Medvedev daha önce şunları söyledi: Nükleer de dahil olmak üzere herhangi bir Rus silahı, Rusya tarafından ilhak edilen bölgeleri savunmak için kullanılabilir. dedi.

Yeni saldırı dalgası sinyali

Medvedev, yaptığı son açıklamada, Ukrayna genelinde büyük çaplı hava saldırılarının ardından “daha fazla saldırının gerçekleşeceği” konusunda uyardı.

Medvedev, Telegram hesabından yaptığı açıklamada, saldırıların artmasının savaşın daha da tırmanmasının başlangıcı olabileceğine dikkat çekti.

Medvedev: Ukrayna bizim için sürekli bir tehdit

Medvedev, “Ukrayna, Rusya için sürekli, doğrudan ve açık bir tehdit olacaktır.” iddia etti.

Aynı Rus yetkili Gelecekteki eylemlerimizin amacı, Ukrayna’daki siyasi sistemin tamamen ortadan kaldırılması olmalıdır. ekledi.

BBC: Rusya’nın amacı Ukrayna’yı yörüngesine sokmak

BBC Rusya editörü Steve Rosenberg, böyle bir açıklamanın, Moskova’nın tüm Ukrayna’yı Rusya’nın yörüngesine geri döndürene kadar savaşın devam edeceği anlamına gelebileceğini kaydetti.

Dmitry Medvedev #1'den devam eden saldırılar

Dmitry Medvedev'den 2 numaralı saldırılara devam etme mesajı

Kiev’de köprünün vurulma anı

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın