medyauzmani.com

Cinsiyet değiştiren Celine Segersey, ince sersemliğiyle ortalığı karıştırdı! “Tanrı tarlada her yerde diler”


Gökhan Çıra’nın geçtiğimiz haftalarda boşandığı Selin Ciğerci, cesur pozlarıyla sosyal medyayı salladı. Sonunda dar giysilerle kamera karşısına geçti. İşte o resim…

Yıllar önce katıldığı Wipe Out yarışmasının ardından cinsiyetini değiştirerek gündeme gelen Selin Ciğerci, kendi hayatıyla adından söz ettiriyor.

Son zamanlarda, sosyal medya fenomeni, magazin dünyasındaki ünlülerin daha fazla ilgisini çekti. Selin Ciğerci böyle bir isim.

Özel hayatında en dikkat çeken isimlerden biri olan Selin Ciğerci, evliliği ve nişanıyla kısa sürede gündeme gelmeyi başardı.

2019 yılında eski futbolcu Gökhan Gera ile evlenen Celine Segersey, aldatma iddialarının ardından boşandı.

İkinci kez barışan çift, bu yıl yine nikah masasına oturdu ve bir daha evliliklerini gerçekleştiremedi. Çift geçen hafta bir seansta ayrıldı.

Geçen yıldan bu yana verdiği kilolarla dikkatleri üzerine çeken Celine Segersey, sık sık imajını değiştirerek estetik ameliyat oluyor.

Gökhan Çıra’dan boşandıktan sonra yeni aşka yelken açan Selin Ciğerci, sosyal medya paylaşımlarıyla olay yaratıyor.

Son gönderi muhteşemdi

Sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiren Selin Ciğerci, sonunda yeşil çoraplarıyla kamera karşısına geçti. Sert duruşuyla erkekleri kendine hayran bıraktı. İşte o resim…

Cinsiyet değiştiren Celine Segersey, ince sersemliğiyle ortalığı karıştırdı!

Ciğerci, eşinden boşandıktan sonra bir disk açtı. Spor anlarını paylaşan Selin Ciğerci, taytlı paylaşımına binlerce beğeni ve yorum aldı.

Cinsiyet değiştiren Celine Segersey, ince sersemliğiyle ortalığı karıştırdı!

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın