medyauzmani.com

CHP Burdur Merkez İlçe Yönetim Kurulu Başkanı istifa etti.


28 Aralık 2019 tarihinde yapılan CHP Merkez İlçe Kongresi ve 15 kişilik Merkez İlçe Başkanlığı seçimlerinde göreve başlayan Serkan Şimşek, bugün yaptığı açıklamayla istifa ettiklerini açıkladı.

CHP Burdur Merkez İlçe Başkanı Serkan Şimşek, istifa gerekçesi olarak Burdur’a gelen genel merkez müdürlerinden haberdar olmadıklarını gösterdi.

Burdur Şimşek’teki CHP Merkez İlçe Başkanı, sosyal medya hesabında şu verileri kullandı:

“Fikir farklılığından kaynaklanan küçük sorunlar bizi bu karara götürdü.”

“Bugün itibari ile birlikte seçildiğimiz İlçe Başkanlığı görevimizi tamamladık. Partimizin tüm üyelerine ve bu süreçte bize destek olan vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Bu açıklamayı yapıyoruz çünkü oradayız. parti üyelerimizde sahte bir kafa karışıklığı yoktur.. Parti içinde yaşanan bazı anlaşmazlıklardan kaynaklanan ufak tefek sorunlar bir süredir bizi tatmin etmedi.. Cumhuriyet Halk Partisi fikir ve fikirlerin özgürce tartışıldığı bir partidir.

“Küfürlü tartışmalara girmedik”

Merkez bölge olarak Burdur merkeze gelen parti yetkililerinin ziyaretlerinden haberimizin olmaması ve bu durumun defalarca tekrarlanması, parti yetkililerinin ziyaretlerini tesadüfen, üzüntü ve üzüntü ile öğrenmiş olmamızdır. Biz. Ne yazık ki karargah yetkilileri ve milletvekillerinin dün Burdur’da olması ve tesadüfen öğrenmemiz bugün aldığımız kararın sebebidir. Şimdiye kadar konuştuk ve düşüncelerimizi dinledik. Düşüncelerimizi tartışırken, telafisi mümkün olmayan incitici tartışmalara girmedik.

Merkez İlçe Şefi olarak görevimizden ayrılmamızın sebebi bundan sonraki operasyonlarda birbirimizi daha da kırarak geri dönüşü olmayan yollardan uzaklaşmak içindir. Pozisyonumuzu bıraktık. Yaşananların hiçbiri CHP’nin iktidara gelmesini engelleyemedi.

CHP Merkez İlçe Merkez İlçe Yönetim Kurulu Başkanı Burdur 1. istifa etti

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın