medyauzmani.com

Audi’den yeni spor model – otomobil haberleri


TT şimdi TT RS Coupe Iconic Edition2’ye dönüştü. Yeni model, TT RS’nin tipik özelliklerini korurken, tasarımındaki ve dinamiklerindeki yeniliklerle hızlı bir spor otomobil olduğunu gösteriyor. Audi TT RS Coupé Iconic Edition2, TT’nin cesaret ve zarafeti temsil eden tasarım dilini takip etmenin yanı sıra, özel iç ve dış detayları ve ödüllü beş silindirli motoru ile daha farklı bir kimliğe bürünmüştür. O zamandan beri neredeyse simetrik bir tasarıma sahip Audi TT Coupé, geometrik ve dairesel şekillere dayalı tasarım ilkesini takip etti.

Beş silindirli motor

TT RS Coupé Iconic Edition2, 400 hp üreten ve maksimum 480 Nm tork sağlayan bir Audi Sport 2.5 TFSI motora sahiptir. Motor sporlarındaki birçok başarı, onu Audi’deki en çekici motorlardan biri haline getiriyor. Sayısız motor sporları zaferi ve günlük kullanımdaki sağlam performansı, bu beş silindirli motora 2010’dan bu yana dokuz kez arka arkaya “Yılın Uluslararası Motoru Ödülü”nü kazandırdı. TT RS’de olduğu gibi, güç quattro sürekli dört tekerlekten çekişe aktarılıyor 7 ileri S tronic şanzıman ile. Audi TT RS Coupé Iconic Edition2, 280 km/s hıza ulaşıyor. Kompakt spor otomobil, durduğu yerden 100 km/s hıza sadece 3,7 saniyede ulaşabiliyor.

motor sporları genleri

Audi TT RS Coupé Iconic Edition2 ayrıca bir rüzgar tünelinde geliştirilen Aerokit’ten aerodinamik güç kazanıyor. motor sporlarından ilham alan ön rüzgarlık; Yan kanatçıklara, ara parçaya ve kanatlarla ayrılmış yan hava girişlerine sahiptir. Arkada, yan kanatçıklara sahip sabit bir karbon spoyler, sportif bir görünüm sağlarken, aerodinamik konseptin bir parçası olarak performans ve verimliliği destekler.Özel RS difüzörün her iki yanında dikey tasarım öğeleri bulunur ve tasarım çarpıcı bir oval profile sahiptir. – Borulu tam şekilli egzoz. Special Edition’ın renk felsefesine uygun olarak birçok öğe parlak siyah renkte kullanılmıştır.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın