medyauzmani.com

Altı sofradan millete hayır gelmez


Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan bir kez daha, “Bunu bedava mı söylüyoruz? Bu millete bu altılık sofradan hayır yoktur” dedi. dedi.

Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, partisinin Kütahya İl Başkanlığı’nın ikinci olağan kongresine bir kez daha katıldı.

Burada konuşan Erbakan, altılı masaya vurarak şunları söyledi:

“İstanbul Sözleşmesi cinsiyetsiz bir toplum yaratmak demektir”

Boşuna mı diyoruz bu millete altılı sofradan daha hayır yoktur. Allah aşkına, “Ben iktidara gelirsem ilk işim İstanbul Sözleşmesi’ni yeniden uygulamaktır” diyen bir yapılanmanın bu millete bir faydası olur mu? İstanbul Sözleşmesi, cinsiyet eşitsizliği adına cinsiyetsiz bir toplumun yaratılması anlamına gelmektedir. İstanbul Anlaşması, yakın gelecekte, Allah’ın koruduğu karı-koca kavramından ziyade eş kavramlarıyla erkek, kadın ve kadınlara evliliğin yolunun açılması anlamına gelmektedir. Toplumun temeline dinamit koymak demektir. Aile fikrini ortadan kaldırmak demektir. Sanki bu milletin bir derdi yokmuş gibi ‘Bu sözleşmeyi geri vereceğim’ diyorlar. İşte onların durumu. O altı masada o altın güne katılan muhafazakar partilere hayret ediyorum. Bu masada nasılsın? Çalışanlarıyla bu politikayı nasıl takip ediyorsunuz? Ancak bu noktada milletimiz huzur içinde yatsın. Anadolu’nun her yerine seslendiğimiz için buradan 85 milyon kişiye sesleniyorum. Korkmayın, umutsuzluğa kapılmayın, umutsuzluğa kapılmayın. Çünkü ikinci kırk yılda aynı tutku ve şevkle çalışan ve Türkiye’nin en hızlı büyüyen partisi Refah Partisi var.

Fatih Erbakan: Altılı video masasından millete hayır yoktur

Fatih Erbakan: Millete Altılı Sofradan daha hayır yoktur

“Ayda 32 bin üye kaydettik”

Erbakan, Temmuz ayında partisine 32 bin üye kaydettiklerini söyledi. Refah Partimiz bir kez daha Türkiye’nin en hızlı büyüyen siyasi partisi olmuştur. Bunu, Yargıtay’ın Haziran ayında açıkladığı resmi rakamlara göre, bir ayda en fazla üye kaydeden partinin yine Refah Partisi olduğunu nasıl söyleyebilirim. Temmuz ayında kendi rekorumuzu egale ettik ve bir ayda 32.000 üye kaydettik. Bir sonraki il başkanları toplantımıza kadar bir ayda 50 bin üye kaydederek üye sayımızı 350 bine çıkaracağız. Seçimden önce toplam 500.000 üye hedefimize hep birlikte ulaşacağız. dedi.

Fatih Erbakan: Millete altıgen sofradan hayır yoktur

Fatih Erbakan: Üçgen bir sofradan millete hayır yoktur

Fatih Erbakan: 6'lı sofradan millete hayır yoktur

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın