http://ttlink.com/mp3donustur https://www.graphis.com/bio/mp3-donusturucu/ https://ko-fi.com/mp3donusturucu https://www.youmagine.com/mp3-donusturucu/designs https://wakelet.com/@mp3doenuestueruecue456 https://godotengine.org/qa/user/mp3donustur https://www.jigsawplanet.com/mp3donustur?viewas=3e61a08f27a9 https://www.slideserve.com/mp32
https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Anasayfa » Haber » 1733’te Venedik’te basılan İncil restore edildi

1733’te Venedik’te basılan İncil restore edildi

Erivan’daki Mesrop Mashtots Eski El Yazmaları Enstitüsü ile Eçmiadzin Kutsal Ana Kurumunun “Vache ve Tamar Manukyan” adlı Matenadaran’ı arasındaki işbirliği çerçevesinde, Echmiadzin Matenadaran kutsal kitaplarının eski kitapları korunduğu için hasarlı kitaplar düzenli olarak restore edilecek. fiziksel yıkımdan.

Matenadaran’ın “Vache ve Tamar Manukyan” manifestosu, Matenadaran’ın uygun özeni ve tutumu nedeniyle 1733’te Venedik’te yayınlanan İncil’in yenilenmesiyle yeni bir hayat kazandı.

Matenadaran arasındaki uzun süredir devam eden işbirliği devam ediyor. Yakın gelecek için planlanan ortak etkinlikler.

1850’lerde Vatikan’ın Osmanlı İmparatorluğu’nda kimliklerini korumaları için padişah tarafından sürekli baskı uygulanan Ermeni Katolikler tarafından temsil edildiğini belirtmek gerekir.

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın